صادرات Hongqi HS5: موجودی صفر کیلومتر مدل 2022 برای خاورمیانه

ما موجودی Hongqi HS5 را به صورت صفر کیلومتر و ثبت‌نشده در اختیار داریم: مدل سال 2022، موتور 2.0 لیتری توربوشارژ، 224 اسب بخار، چهار چرخ محرک، در دو تیپ بالاترین سطح تجهیزات. قیمت لیست کارخانه‌ای این خودروها در چین 213,800 و 249,800 RMB — معادل بیش از 30,000 USD با نرخ‌های فعلی — بوده است و ما آن‌ها را از 15,000 USD به صورت FOB چین عرضه می‌کنیم — تحویل روی عرشه در بندر بارگیری با انجام امور گمرکی صادرات، پیش از محاسبه هزینه حمل دریایی، بیمه، هزینه‌های مقصد و عوارض گمرکی. این واحدها دارای گواهی انطباق GCC هستند که ورود آن‌ها به کشورهای حوزه خلیج فارس را تسهیل می‌کند. این خودروها فرمان چپ (LHD) هستند که ورود آن‌ها به سراسر آسیای مرکزی را ساده می‌سازد. دو نکته درباره این پیشنهاد نیاز به توضیح صادقانه دارد که در ادامه آمده است: چرا قیمت به این صورت است، و یک خودروی صفر کیلومتر چهار ساله پیش از تحویل به مشتری به چه اقداماتی نیاز دارد.

👉 بندر مقصد و تعداد مورد نظر خود را به ما اعلام کنید — ما لیست VIN و قیمت تمام‌شده را برای شما ارسال خواهیم کرد. در واتس‌اپ از ما بپرسید · مشاهده موجودی فعلی →

Hongqi HS5 چیست

Hongqi برند پرچمدار FAW و برند خودروی تشریفاتی دولتی چین است — نام آن به معنای “پرچم سرخ” ترجمه می‌شود و لیموزین L5 که به واسطه آن شناخته شده است، خودرویی است که برای رژه‌های ملی استفاده می‌شود. مدل HS5 شاسی‌بلند سایز متوسط این برند است و در بازار داخلی به عنوان یک محصول لوکس و نه یک محصول انبوه جایگاه‌سازی شده است.

این جایگاه‌سازی از نظر تجاری به شکلی اهمیت دارد که برای اکثر صادرات چین صدق نمی‌کند. خریداری در آلماتی یا دمام که هرگز نام این مدل را نشنیده باشد، با این دسته‌بندی آشناست — یک شاسی‌بلند با برند دولتی، موتور توربوشارژ، سیستم صوتی BOSE و سقف پانوراما، پیشنهادی قابل درک است. این یک گفتگوی فروش متفاوت نسبت به برندهای انبوه است و به همین دلیل است که این خودرو در بخش متفاوتی از بازار نسبت به مدل‌های برقی که به اتیوپی ارسال می‌کنیم، قرار می‌گیرد.

مشخصات فنی کامل

تمام ارقام از جداول پیکربندی منتشر شده توسط سازنده برای مدل سال 2022 است.

مشخصات Hongqi HS5 2.0T AWD
کلاس شاسی‌بلند سایز متوسط
موتور 2.0 T، چهار سیلندر خطی، کد CA4GC20TD-32، عرضی
خروجی 224 اسب بخار / 165 kW / 340 N·m
گیربکس اتوماتیک با حالت دستی
دیفرانسیل چهار چرخ محرک (هر دو تریم موجود در انبار)
طول × عرض × ارتفاع 4760 × 1907 × 1700 mm
فاصله بین دو محور 2870 mm
عرض محور جلو / عقب 1630 / 1630 mm
فاصله از زمین 200 mm
وزن خالص 1805 kg
وزن ناخالص 2255 kg
تعداد صندلی 5
باک سوخت 64 L
حداکثر سرعت 210 km/h
مصرف سوخت (ترکیبی NEDC) 8.2 L/100 km
تایرها 255/45 R20
فرمان برقی
ترمز پارک الکترونیکی
سانروف پانورامیک بازشو
نمایشگر مرکزی 12.3 اینچ
سیستم صوتی BOSE، 12 بلندگو
جنس صندلی‌ها ترکیب چرم / جیر

تفاوت‌های دو تریم موجود در انبار

هر دو مدل چهار چرخ محرک هستند و از سقف پانورامیک، نمایشگر 12.3 اینچی، سیستم صوتی 12 بلندگوی BOSE و صندلی‌های چرم/جیر بهره می‌برند. هر دو مصرف سوخت یکسان 8.2 L/100 km طبق استاندارد NEDC دارند. تریم بالاتر موارد زیر را اضافه می‌کند:

  • دستیار راننده سطح L2 و کروز کنترل تطبیقی تمام‌سرعت (تریم پایین‌تر فقط کروز کنترل ثابت دارد)
  • سیستم تعلیق با دمپر قابل تنظیم — قابلیت انتخاب حالت نرم/سفت
  • 10 سنسور پارک اولتراسونیک به جای 8 سنسور
  • دنده الکترونیکی و شیفترهای پشت فرمان
  • حافظه تنظیمات صندلی راننده
  • شیشه‌های لمینت آکوستیک برای شیشه جلو و پنجره‌های جانبی جلو
  • اتصال 4G

اگر مشتری شما به رانندگی در بزرگراه اهمیت می‌دهد، کروز کنترل تطبیقی و شیشه‌های آکوستیک دو موردی هستند که روزانه احساس خواهند شد. در غیر این صورت، تریم پایین‌تر از نظر فنی همان خودرو است.

توضیح قیمت

اختلاف بین قیمت لیست چین که بالای 30,000 دلار است و پیشنهاد قیمتی از 15,000 دلار، شکافی است که هر خریدار جدی را به پرسش وا می‌دارد. پاسخ صادقانه اینجاست.

این واحدها مدل سال 2022 هستند که هرگز پلاک نشده و به فروش نرسیده‌اند. کیلومتر کارکرد آن‌ها صفر است و در انبار نگهداری شده‌اند. قیمت لیست تولیدکننده، نشان‌دهنده ارزش خودرو در زمان عرضه در بازار داخلی، با در نظر گرفتن شبکه نمایندگی‌ها، کانال گارانتی و برنامه بازاریابی است. چهار سال بعد، همان واحد پلاک‌نشده به قیمتی ارزش‌گذاری می‌شود که یک صادرکننده می‌تواند آن را عرضه کند؛ این همان رقمی است که مشاهده می‌کنید.

این یک مورد کالای آسیب‌دیده یا مشکل‌دار نیست و خودروی کارکرده محسوب نمی‌شود. این موجودی انبار است که با گذشت زمان قدیمی شده است. مشخصات فنی بدون تغییر باقی مانده است: موتور، سیستم انتقال قدرت، ابعاد و تجهیزات دقیقاً همان‌طور است که در جدول بالا توصیف شده، زیرا این‌ها همان خودروها هستند.

آنچه نباید انجام دهید این است که قیمت لیست چین را به عنوان مبنای محاسبه تخفیف به مشتری خود ارائه دهید. این یک رقم داخلی از بازاری متفاوت با مالیات‌های متفاوت است و استناد به «60% تخفیف» باعث ایجاد مذاکره بر سر عددی می‌شود که هرگز برای خریدار شما مرتبط نبوده است. مقایسه مفید برای یک مشتری در حوزه خلیج فارس یا آسیای مرکزی، مقایسه با چیزی است که 15,000 USD در بازار آن‌ها خریداری می‌کند؛ که در اکثر این کشورها، یک شاسی‌بلند متوسط ژاپنی کارکرده با عمر پنج تا هشت سال و کارکرد واقعی است. این مقایسه‌ای است که منجر به نهایی شدن فروش می‌شود.

درباره اینکوترمز: رقم فوق به صورت FOB China است. این بدان معناست که ما ترخیص صادراتی و تحویل روی عرشه کشتی در بندر بارگیری را انجام می‌دهیم؛ حمل‌ونقل دریایی، بیمه دریایی، هزینه‌های تخلیه و بارگیری در مقصد، عوارض گمرکی و هرگونه حمل‌ونقل زمینی داخلی بر عهده شماست. به جای کار با عدد FOB، برای بندر خاص خود درخواست استعلام قیمت تحویل در مقصد (Landed Quote) کنید، زیرا هزینه تحویل بین مقاصدی مانند جبل‌علی و یک مقصد داخلی در آسیای مرکزی تفاوت قابل‌توجهی دارد؛ برای بازارهای محصور در خشکی آسیای مرکزی، هزینه حمل‌ونقل زمینی پس از تخلیه می‌تواند سهم بزرگ‌تری از هزینه حمل‌ونقل دریایی داشته باشد.

پرسش درباره مدل سال — پیش از سفارش حتماً بخوانید

این مهم‌ترین نکته در این صفحه است.

یک خودروی مدل 2022 با کارکرد صفر که در سال 2026 وارد می‌شود، چهار سال از مدل آن گذشته است و برخی بازارها واردات خودرو را بر اساس مدل سال، صرف‌نظر از کارکرد، محدود می‌کنند. برخی کشورهای حوزه خلیج فارس محدودیت‌های مدل سال را برای خودروهای وارداتی اعمال می‌کنند. چندین بازار در آسیای مرکزی ساختارهای عوارض و هزینه‌های مبتنی بر سن خودرو را اعمال می‌کنند. این قوانین تغییر می‌کنند، در هر کشور متفاوت هستند و گاهی اوقات بین «نو» و «کارکرده» بر اساس وضعیت پلاک‌گذاری تمایز قائل می‌شوند، نه بر اساس عدد کیلومترشمار؛ که این دقیقاً همان وضعیت خاصی است که این واحدها در آن قرار دارند.

ما قصد نداریم در اینجا یک جدول سنی کشور به کشور منتشر کنیم، زیرا اشتباه در این مورد باعث توقیف محموله در بندر خواهد شد. کاری که ما انجام خواهیم داد این است: مقصد خود را به ما اعلام کنید تا ما پیش از نهایی کردن خرید، وضعیت فعلی را با یک کارگزار گمرکی دارای مجوز در آن بازار بررسی و تایید کنیم. اگر پاسخ این باشد که بازار شما خودروی مدل 2022 را نمی‌پذیرد، ما به جای ارسال آن، این موضوع را به شما اطلاع خواهیم داد.

این همان نوع ریسکی است که واردکنندگان را در سایر نقاط درگیر محدودیت‌های سنی خودرو می‌کند — ما در چک‌لیست تله‌های واردات از چین خود درباره اینکه چگونه تغییر قوانین مشابه باعث غافلگیری خریداران شد، مطالبی نوشته‌ایم. واجد شرایط بودن مدل سال را به عنوان اولین سوال در معامله در نظر بگیرید، نه آخرین سوال.

چهار سال توقف در انبار واقعاً به چه معناست

خودرویی که حرکت نکرده است دچار استهلاک حرکتی نمی‌شود، اما فرسوده می‌شود. صادق بودن با مشتری در این مورد، تفاوت میان یک خریدار وفادار و یک مشتری شاکی است.

  • تایرها بر اساس تاریخ فرسوده می‌شوند، نه مسافت. لاستیک چه خودرو رانده شود و چه نشود، دچار تخریب می‌شود. کدهای تاریخ DOT روی تایرهای نصب‌شده روی واحد دریافتی را بررسی کنید و بودجه‌ای برای تعویض آن‌ها به عنوان یک امر بدیهی در نظر بگیرید، نه به عنوان یک ادعای نقص فنی. با سایز 255/45 R20، این یک هزینه جزئی نیست و باید آن را در پیشنهاد قیمت خود لحاظ کنید تا اینکه پس از تحویل با آن مواجه شوید.
  • باتری 12 ولتی احتمالاً نیاز به تعویض خواهد داشت. باتری‌های اسیدی که سال‌ها در یک خودروی متوقف مانده‌اند، شارژ را به طور قابل اطمینان نگه نمی‌دارند. تعویض آن را فرض بگیرید.
  • مایعات باید هنگام ورود تعویض شوند. روغن موتور، روغن ترمز و مایع خنک‌کننده دارای عمر مفید هستند که علاوه بر مسافت، بر اساس زمان نیز اندازه‌گیری می‌شود. سرویس پیش از تحویل به مشتری برای خودرویی با این سن، اختیاری نیست.
  • درزگیرها و قطعات لاستیکی — درزگیرهای درب، تیغه‌های برف‌پاک‌کن، شیلنگ‌ها — باید بازرسی شوند. اکثر آن‌ها سالم خواهند بود؛ اما برخی نه.
  • سیستم سوخت‌رسانی. این واحدها برای حمل‌ونقل بدون سوخت یا با باک تقریباً خالی عرضه می‌شوند که از بروز بدترین مشکل انبارداری جلوگیری می‌کند. وضعیت دقیق واحدهای خود را با ما چک کنید.

هیچ‌کدام از این موارد برای خودروهای موجود در انبار (New-Old-Stock) غیرعادی نیست و هیچ‌کدام نسبت به قیمت خودرو گران نیستند. رسیدگی به همه این موارد پیش از تحویل، بسیار ارزان‌تر از پس از آن است. ما وضعیت واقعی هر واحد را پیش از ارسال مستند می‌کنیم — فرمت گزارش وضعیت ما شامل محتویات آن سوابق است و برای این خودروها، کدهای تاریخ تایر را به طور خاص در بر می‌گیرد.

گواهی GCC و مزایای آن برای شما

این واحدها دارای گواهی انطباق GCC هستند. برای کشورهای حوزه خلیج فارس، این مدرک اهمیت حیاتی دارد: انطباق با استانداردهای GCC پیش‌شرط واردات و ثبت خودرو در بازارهای عضو است و خودروی فاقد آن، صرف‌نظر از مشخصات فنی، در گمرک با مشکل مواجه خواهد شد.

نکات کاربردی:

  • گواهی‌نامه مختص هر خودرو است. اطمینان حاصل کنید که گواهی به VIN خودروهایی که خریداری می‌کنید اشاره دارد. ما این تطبیق را ارائه خواهیم داد.
  • گواهی‌نامه با تاییدیه نوع (Type Approval) در سایر مناطق متفاوت است. انطباق با GCC به طور خودکار الزامات بازارهای آسیای مرکزی را که تحت چارچوب‌های متفاوتی فعالیت می‌کنند، برآورده نمی‌کند. این مدرک بسیار معتبر است اما یک مجوز جهانی محسوب نمی‌شود.
  • مشخصات فنی برای بازارهای دارای آب و هوای گرم، فراتر از مدارک اهمیت دارد. این خودرو بنزینی دارای سیستم خنک‌کننده معمولی است و فاقد باتری ولتاژ بالا می‌باشد؛ این موضوع کل دسته‌بندی نگرانی‌های مربوط به گرما که واردات خودروهای برقی به خلیج فارس را تحت تأثیر قرار می‌دهد، حذف می‌کند.

برای مقاصد آسیای مرکزی، پرسش‌های مرتبط متفاوت هستند: فرمان سمت چپ (تأمین شده)، تناسب با آب و هوا (در ادامه ببینید)، و ساختار عوارض و هزینه‌ها در بازار مقصد — که در چندین مورد از این کشورها شامل هزینه بهره‌برداری یا بازیافت خودرو بر روی واردات است که می‌تواند بخش قابل توجهی از هزینه نهایی (Landed Cost) را تشکیل دهد. پیش از قیمت‌گذاری معامله، این موضوع را با یک کارگزار ترخیص کالا در بازار مقصد تأیید کنید. ما این نکته را یادآوری می‌کنیم زیرا خریداران معمولاً آن را از محاسبات خود حذف می‌کنند و سپس متوجه می‌شوند که هزینه نهایی با مدل‌سازی آن‌ها متفاوت است.

چرا این مشخصات برای این دو منطقه مناسب است

آسیای مرکزی — سرما، مسافت و سطح جاده. یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژ بنزینی با 340 N·m گشتاور و سیستم چهار چرخ محرک، به شکلی با زمستان‌های قزاقستان و مغولستان سازگار است که خودروهای کوچک برقی نیستند: سرما برد باتری را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد و زیرساخت شارژ در سراسر این منطقه خارج از شهرهای بزرگ محدود است. 200 mm ارتفاع از سطح زمین، عملکرد بهتری در جاده‌های خاکی و ناهموار نسبت به 150 mm معمول در کراس‌اوورهای جاده‌ای دارد. یک باک 64 لیتری با مصرف 8.2 L/100 km، برد پیمایش تئوری حدود 780 km را فراهم می‌کند که برای فواصل بین مراکز جمعیتی، مقیاس مناسبی است.

منطقه خلیج فارس — گرما، سرعت بزرگراه و انتظارات از تجهیزات. حداکثر سرعت 210 km/h و قدرت 224 Ps به این معنی است که خودرو در رانندگی مداوم در بزرگراه تحت فشار نیست. شیشه‌های لمینت آکوستیک در تریم‌های بالاتر، یک ویژگی رفاهی واقعی در این سرعت‌ها محسوب می‌شود. خریداران در منطقه خلیج فارس در هر سطح قیمتی، انتظارات بالایی از تجهیزات دارند و سقف پانوراما، سیستم صوتی 12 اسپیکر BOSE، صندلی‌های چرم/جیر و نمایشگر 12.3 اینچی پاسخگوی این نیازها هستند. سیستم چهارچرخ محرک (AWD) نیز در مواجهه با شن و ماسه در جاده‌های دسترسی خاکی، عملکرد بهتری نسبت به گزینه‌های دیفرانسیل جلو دارد، هرچند این یک خودروی آفرود نیست و نباید به عنوان چنین خودرویی فروخته شود.

آنچه این خودرو نیست: یک وسیله نقلیه با هزینه‌های جاری پایین. مصرف سوخت 8.2 L/100 km طبق استاندارد NEDC، رقمی واقع‌بینانه تا خوش‌بینانه برای یک SUV توربوشارژ 1805 kg با سیستم AWD است و مصرف سوخت واقعی در ترافیک بالاتر خواهد بود. در بازارهایی که سوخت یارانه‌ای دارند، این موضوع مسئله‌ساز نیست؛ اما در بازارهایی که فاقد یارانه هستند، با مشتری در این مورد شفاف باشید.

نکات سفارش‌گذاری

نام‌گذاری. برند Hongqi محصولات خود را با نام تجاری خود صادر می‌کند و مدل HS5 به طور مداوم با همین نام استفاده می‌شود، بنابراین این مدل تا حد زیادی از سردرگمی‌های مربوط به نام‌گذاری داخلی در مقابل صادراتی که سایر خودروهای چینی با آن مواجه هستند، مبرا است — با این حال، حتماً فاکتور را با گواهی انطباق (COC) مطابقت دهید. مشکل کلی در مقاله نام‌های مدل‌های چینی در مقابل نام‌های صادراتی پوشش داده شده است.

مشخص کردن تریم. هر دو واحد موجود در انبار از نوع 2.0T AWD هستند، اما از نظر سیستم‌های کمک‌راننده، سیستم تعلیق، شیشه‌ها و قابلیت‌های اتصال با یکدیگر تفاوت دارند. در سفارش خرید، نام دقیق تریم را ذکر کنید و تنها به نوشتن “HS5 AWD” اکتفا نکنید.

حمل و نقل. با طول 4760 mm و وزن 1805 kg، این خودروها در دسته SUVهای سایز متوسط قرار می‌گیرند و بارگیری آن‌ها نیز بر همین اساس است — پیش از قیمت‌گذاری برای هر واحد، مقاله چند خودرو در یک کانتینر جای می‌گیرند را مطالعه کنید. برای مقاصد خلیج فارس، حمل و نقل به روش Ro-Ro (رورو) اغلب در حجم بالا صرفه اقتصادی بیشتری دارد؛ برای مقاصد داخلی آسیای مرکزی، مسئله مسیر پیچیده‌تر است و ارزش دارد پیش از تعهد به تعداد مشخص، در مورد آن گفتگو کنید.

تجربه منطقه‌ای. ما در حال حاضر مسیرهای خاورمیانه را پوشش می‌دهیم — صفحه ما در مورد صادرات Lynk & Co 900 از دبی، تصویر دقیق‌تری از لجستیک منطقه خلیج فارس ارائه می‌دهد.

طرف حساب خود را احراز هویت کنید. معاملات موجودی با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از لیست، واسطه‌ها را جذب می‌کند و شکاف بین قیمت اعلام‌شده و قیمت بارگیری، جایی است که خریداران متضرر می‌شوند: زنجیره تأمین صادرات خودرو چین واقعاً چگونه کار می‌کند و قبل از حواله وجه چه مواردی را باید بررسی کرد. اگر این اولین محموله شما از چین است، ابتدا راهنمای واردات برای فروشندگان را مطالعه کنید.

سایر موجودی‌ها. اگر شاسی‌بلند بنزینی نیاز بازار شما نیست، طیف فعلی ما شامل شاسی‌بلندهای برقی بزرگ، شاسی‌بلندهای برقی سایز متوسط، خودروهای هفت‌نفره پرچمدار و لیست گسترده‌تر صادراتی 2026 است. شما همچنین می‌توانید مشخصات فنی را به صورت مقایسه‌ای بررسی کنید یا لیست استعلام خود را با ذکر بخش هدف و بودجه برای ما ارسال کنید.

آیا به قزاقستان یا سایر نقاط آسیای مرکزی فروش دارید؟ راهنمای زمستانی و آسیای مرکزی برای Hongqi HS5 AWD ما، رانندگی در برف، کیفیت سوخت، تایرهای زمستانی و اینکه آیا HS5 واقعاً از فناوری Audi Q5 بهره می‌برد یا خیر را پوشش می‌دهد.

سوالات متداول

آیا این خودروها نو هستند یا کارکرده؟

نو. این خودروها پلاک‌نشده و با کارکرد صفر کیلومتر هستند که هرگز فروخته یا سند نخورده‌اند. مدل سال 2022 است، بنابراین به عنوان موجودی انبار 4 سال از تولید آن‌ها می‌گذرد، اما هرگز رانده نشده‌اند.

Hongqi HS5 چه موتوری دارد؟

یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر خطی توربوشارژ با کد موتور CA4GC20TD-32 که 224 Ps / 165 kW قدرت و 340 N·m گشتاور تولید می‌کند و با یک گیربکس اتوماتیک دارای حالت دستی جفت شده است. هر دو تیپ موجود در انبار، دو دیفرانسیل (AWD) هستند.

قیمت اصلی چقدر بوده است؟

RMB 213,800 و RMB 249,800 طبق لیست قیمت چین برای دو تیپ موجود در انبار — که با نرخ‌های فعلی بیش از USD 30,000 است. این قیمت لیست داخلی از یک بازار متفاوت است و نباید به عنوان مبنای محاسبه تخفیف برای مشتری خود استفاده شود.

قیمت شما چقدر است؟

از USD 15,000 به صورت FOB چین. این مبلغ شامل ترخیص صادراتی و بارگیری در بندر مبدأ است؛ هزینه حمل دریایی، بیمه، تخلیه در مقصد، عوارض گمرکی و هرگونه حمل و نقل داخلی بر عهده شماست. برای دریافت قیمت نهایی تحویل در مقصد (Landed Cost) برای مقصد خاص خود، با ما تماس بگیرید.

آیا می‌توانم یک خودرو مدل 2022 را به بازار خود وارد کنم؟

این موضوع به بازار هدف بستگی دارد و اولین نکته‌ای است که باید بررسی شود. چندین کشور حوزه خلیج فارس و آسیای مرکزی، واردات خودرو را بر اساس سال مدل و بدون توجه به کارکرد محدود می‌کنند و برخی دیگر، تفاوت بین خودروی نو و کارکرده را نه بر اساس کیلومترشمار، بلکه بر اساس وضعیت پلاک‌گذاری تعیین می‌کنند. مقصد خود را به ما اعلام کنید تا پیش از هرگونه تعهد، وضعیت فعلی را با یک کارگزار رسمی ترخیص کالا بررسی و تایید کنیم.

آیا این خودروها دارای گواهی GCC هستند؟

بله. این واحدها دارای گواهی انطباق GCC هستند که پیش‌شرطی برای واردات و شماره‌گذاری در کشورهای حوزه خلیج فارس محسوب می‌شود. این گواهی مختص هر VIN است و ما لیست تطبیقی آن را برای واحدهایی که خریداری می‌کنید، ارائه خواهیم داد. توجه داشته باشید که گواهی انطباق GCC لزوماً الزامات کشورهای آسیای مرکزی را که تحت چارچوب‌های متفاوتی فعالیت می‌کنند، پوشش نمی‌دهد.

آیا فرمان این خودروها در سمت چپ قرار دارد؟

بله، تمامی واحدها دارای فرمان در سمت چپ (LHD) هستند که برای بازارهای حوزه خلیج فارس و آسیای مرکزی مناسب است.

خودرویی که چهار سال در انبار بوده به چه اقداماتی نیاز دارد؟

باید برای تعویض لاستیک‌ها برنامه‌ریزی کنید؛ چرا که لاستیک‌ها بر اساس تاریخ تولید فرسوده می‌شوند و سایز 255/45 R20 هزینه قابل توجهی دارد. همچنین تعویض باتری 12 ولتی و سرویس کامل مایعات پیش از تحویل به مشتری ضروری است. درزگیرها، شلنگ‌ها و تیغه‌های برف‌پاک‌کن را بررسی کنید. این موارد برای خودروهای موجود در انبار (new-old-stock) غیرعادی نیست و انجام آن‌ها پیش از تحویل، بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از پس از آن است.

چه میزان مصرف سوختی باید انتظار داشته باشم؟

8.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در چرخه ترکیبی NEDC. این یک عدد آزمایشگاهی برای یک شاسی‌بلند 1805 کیلوگرمی با توربوشارژ و سیستم چهارچرخ محرک است و مصرف واقعی در محیط شهری بالاتر خواهد بود. ظرفیت باک 64 لیتر است.

ارتفاع کف خودرو از زمین چقدر است؟

200 میلی‌متر که بالاتر از 150 میلی‌متر معمول در کراس‌اوورهای جاده‌ای است و برای جاده‌های ناهموار یا خاکی مناسب است. این خودرو یک وسیله نقلیه آفرود تخصصی نیست و نباید به عنوان چنین خودرویی فروخته شود.

چه تعداد موجود است؟

سطح موجودی در حال تغییر است. مقصد و تعداد مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا لیست فعلی شامل VIN و گزارش وضعیت هر واحد را برای شما ارسال کنیم.

عکس: Anonymousfox36 / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0.

WhatsAppTelegramایمیل↑بالا