مقایسه BYD Seagull و Wuling Bingo: ارزان‌ترین راه ورود به بازار خودروهای برقی اتیوپی

خودروهای BYD Seagull و Wuling Bingo دو خودروی برقی کوچک با بالاترین حجم فروش در چین هستند و در بالاترین رده از هر سری، تقریباً با هم برابرند — 405 کیلومتر در استاندارد CLTC در مقابل 410 کیلومتر. تفاوت‌هایی که برای یک واردکننده اهمیت دارد در جای دیگری نهفته است: مدل Seagull دارای گارانتی خودرو 6 ساله / 150,000 کیلومتر در مقابل گارانتی 3 ساله / 100,000 کیلومتر مدل Bingo است، از باتری با نرخ 180 Wh/kg در مقابل 121–130 Wh/kg استفاده می‌کند و در تمامی تیپ‌ها از یک خروجی موتور بهره می‌برد. مدل Bingo خودروی طویل‌تری با بازه قیمتی گسترده‌تر است — و تیپ پایه آن با 203 کیلومتر پیمایش و 41 اسب بخار قدرت، خودرویی کاملاً متفاوت از تیپ فول آن محسوب می‌شود.

👉 مسافت روزانه و تعداد سرنشینان خود را به ما بگویید — ما به شما خواهیم گفت کدام تیپ مناسب است و قیمت تحویل در مقصد را اعلام می‌کنیم. از طریق واتس‌اپ از ما بپرسید · مشاهده موجودی فعلی خودروهای برقی →

چرا این دو مدل و چرا اکنون

از تاریخ 29 ژانویه 2024، اتیوپی واردات خودروهای سواری نو با سوخت بنزینی و دیزلی را ممنوع کرده است. خودروهای برقی و هیبریدی تنها راه واقع‌بینانه برای ورود به بازار هستند که با 15% عوارض گمرکی به همراه معافیت از مالیات بر ارزش افزوده، مالیات غیرمستقیم و عوارض اضافی همراه است — جزئیات کامل در راهنمای ما برای واردات خودروهای برقی از چین به اتیوپی موجود است.

این سیاست تأثیر خاصی بر تقاضا گذاشت: بخش بزرگی از خریدارانی که به دنبال خرید خودروهای هاچ‌بک بنزینی کارکرده وارداتی بودند را با بودجه‌ای تقریباً مشابه به سمت بازار خودروهای برقی نو سوق داد. مدل‌های Seagull و Bingo همان چیزی هستند که با این بودجه می‌توان خریداری کرد. آن‌ها نقطه ورود به بازار هستند و برای بخش بزرگی از خریداران در آدیس آبابا، تنها نقطه ورود واقع‌بینانه محسوب می‌شوند.

ما قبلاً صفحه‌ای اختصاصی درباره نسخه‌های صادراتی Seagull و نحوه سفارش آن‌ها منتشر کرده‌ایم. این مقایسه برای بررسی همزمان هر دو گزینه است.

جدول مشخصات

تمامی ارقام از جداول پیکربندی منتشر شده توسط تولیدکنندگان برای خودروهای فعلی بازار چین استخراج شده‌اند.

مشخصات BYD Seagull Wuling Bingo
کلاس هاچ‌بک کوچک هاچ‌بک کوچک
طول × عرض × ارتفاع 3780 × 1715 × 1540 mm 3950 × 1708 × 1580 mm
فاصله بین دو محور 2500 mm 2560 mm
تعداد صندلی (مشخصات چین) 4 4
برد حرکتی CLTC 405 km / 305 km 410 km / 333 km / 203 km
خروجی موتور 55 kW / 75 Ps / 135 N·m (تمامی تیپ‌ها) 50 kW / 68 Ps / 125 N·m یا 30 kW / 41 Ps / 85–110 N·m
حداکثر سرعت 130 km/h 130 km/h (100 km/h در تیپ‌های 41 Ps)
مصرف انرژی 9.6–10.1 kWh/100 km 10.0–11.2 kWh/100 km
شیمی باتری LFP LFP
چگالی انرژی باتری 180 Wh/kg 121–130 Wh/kg
شارژ سریع DC 30 دقیقه، 30–80% 35 دقیقه، 30–80%
زمان شارژ AC برای هر تیپ منتشر نشده 5.5 h / 9.5 h / 12 h
حجم صندوق عقب 930 L اعلام شده 310–790 L
وزن خالص 1160–1240 kg 990–1185 kg
دستیار راننده L2 در تیپ‌های منتخب منتشر نشده
گارانتی خودرو (چین) 6 سال / 150,000 km 3 سال / 100,000 km
گارانتی باتری (چین) 6–8 سال / 150,000 km 8 سال / 120,000 km

نکته‌ای درباره ارقام صندوق عقب: BYD یک عدد واحد 930 L را برای Seagull اعلام کرده و Wuling یک بازه 310–790 L را برای Bingo منتشر کرده است که به روش‌های یکسانی اندازه‌گیری نشده‌اند. اگر حجم بار پشت صندلی‌های عقب عامل تعیین‌کننده در سفارش شماست، به جای مقایسه این دو عدد با یکدیگر، برای دریافت اندازه‌گیری دقیق روی واحد مورد نظر با ما تماس بگیرید.

شکاف گارانتی، نکته اصلی است

6 سال / 150,000 km در مقابل 3 سال / 100,000 km. این یعنی دو برابر زمان و 50 درصد مسافت بیشتر در گارانتی خودرو، بین دو خودرویی که در یک سگمنت قرار دارند.

دو نکته را باید صادقانه در این باره بیان کرد.

اول اینکه، گارانتی سازنده منطقه‌ای است. هیچ‌کدام از این ارقام به‌طور خودکار به اتیوپی منتقل نمی‌شوند. پوشش گارانتی از طریق شبکه‌های مجاز در هر بازار مدیریت می‌شود و در بازاری که واردکننده رسمی ندارد، چیزی برای مدیریت وجود ندارد. شرایط گارانتی چینی را به گونه‌ای به مشتری اتیوپیایی ارائه ندهید که گویی در آدیس آبابا قابل اجرا است.

دوم، این موضوع همچنان یک واقعیت را بازگو می‌کند. تولیدکننده‌ای که خودرویی را برای شش سال گارانتی می‌کند، تصمیمات مهندسی و قطعات متفاوتی نسبت به تولیدکننده‌ای که آن را برای سه سال گارانتی می‌کند، اتخاذ کرده است. این شکاف، نشانه‌ای از هدف ساخت است، حتی در مواردی که خود پوشش گارانتی منتقل نمی‌شود. گارانتی باتری‌ها به هم نزدیک‌تر هستند — 8 سال / 120,000 کیلومتر برای Bingo در مقابل 6 تا 8 سال / 150,000 کیلومتر برای Seagull بسته به مدل سال — که نشان می‌دهد هر دو سازنده به یک اندازه نسبت به سلول‌ها اطمینان دارند و نسبت به سایر اجزای پیرامون آن‌ها، اطمینان کمتری دارند.

چگالی انرژی باتری و دلیل اهمیت آن در اینجا

180 Wh/kg در مقابل 121 تا 130 Wh/kg. این فنی‌ترین ردیف در جدول و مهم‌ترین آن‌هاست.

چگالی انرژی به معنای میزان انرژی ذخیره شده در هر کیلوگرم از پک باتری است. مدل Seagull با طول 3,780 میلی‌متر، برد 405 کیلومتر را ارائه می‌دهد؛ در حالی که Bingo برای رسیدن به برد 410 کیلومتر به 3,950 میلی‌متر طول و فاصله محوری بیشتری نیاز دارد. چگالی بالاتر به این معنی است که Seagull جرم باتری کمتری را برای همان برد حمل می‌کند و به همین دلیل روی کاغذ خودروی کارآمدتری است — 9.6 تا 10.1 kWh/100 km در مقابل 10.0 تا 11.2.

برای یک خریدار در اتیوپی، این موضوع در دو مورد تأثیرگذار است. مصرف کمتر به معنای هزینه کمتر به ازای هر کیلومتر با توجه به قیمت برق است. همچنین جرم باتری کمتر برای همان برد، به معنای وزن کمتر برای بالا رفتن از شیب‌های اطراف آدیس آبابا است، جایی که سربالایی‌های مداوم، بزرگترین عامل کاهش برد واقعی در این کلاس از خودروها محسوب می‌شود.

استدلال متقابل Bingo فضای آن است: 170 میلی‌متر طول بیشتر، 60 میلی‌متر فاصله محوری بیشتر و 40 میلی‌متر ارتفاع بیشتر. این به معنای کابینی جادارتر است و برای یک خریدار خانوادگی، ممکن است این موضوع از 1 kWh در هر 100 کیلومتر اهمیت بیشتری داشته باشد.

تله موجود در پایین‌ترین رده قیمتی Bingo

تیپ پایه Bingo دارای برد 203 کیلومتر CLTC، موتور 30 kW / 41 Ps و حداکثر سرعت 100 کیلومتر بر ساعت است.

این نسخه ارزان‌ترِ مدل 410 کیلومتری نیست. این خودرویی متفاوت با همان نام است — کندتر، با برد کمتر و حداکثر سرعتی که رانندگی بین‌شهری را غیرواقعی می‌کند. این مدل تنها برای رسیدن به یک نقطه قیمتی در بازار داخلی چین وجود دارد.

مدل Seagull هیچ معادل مشابهی ندارد. تمام تیپ‌های Seagull از همان موتور 55 kW / 75 Ps بهره می‌برند و مدل پایه دارای برد 305 کیلومتر است — 100 کیلومتر بیشتر از مدل پایه Bingo. اگر تأمین‌کننده‌ای به شما “یک Bingo” را بدون ذکر رقم برد و قدرت موتور پیشنهاد داد، شما نمی‌دانید چه چیزی خریداری می‌کنید. این همان خطای سفارش‌گذاری است که ما در مقایسه Yuan UP با Yuan Plus مستند کردیم و به طور کلی در چک‌لیست تله‌های واردات خودرو به آن پرداخته شده است.

خروجی موتور بر حسب kW و عدد CLTC را در هر سفارش مشخص کنید. برای مدل Bingo، پیش‌فاکتوری که فاقد هر دوی این موارد باشد، معتبر نیست.

مسئله چهار نفره بودن

هر دو خودرو در بازار چین به عنوان خودروهای چهار نفره تاییدیه (homologation) دریافت کرده‌اند. مدل Seagull یک هاچ‌بک 5 درب و 4 نفره است؛ مدل Bingo نیز همین‌طور است.

این موضوع خریداران را غافلگیر می‌کند و از نظر تجاری اهمیت دارد. مشتریانی که قصد دارند از خودرو برای خدمات تاکسی اینترنتی استفاده کنند یا خانواده‌های پنج نفره، با یک خودروی چهار نفره نیازشان برطرف نمی‌شود، فارغ از اینکه سایر مشخصات خودرو چقدر خوب باشد.

پیکربندی‌های صادراتی بسته به بازار متفاوت است و برخی مقاصد نسخه‌های پنج نفره را دریافت می‌کنند. قبل از پرداخت، تعداد صندلی‌های واحدهای خاصی که سفارش می‌دهید را به صورت کتبی تایید کنید. ما این مورد را در پیش‌فاکتور ذکر خواهیم کرد. بر اساس بروشوری که برای بازار دیگری نوشته شده، فرض را بر پنج نفره بودن نگذارید.

برای قوانین اتیوپی، این موضوع از هیچ جهت یک مسئله انطباق (compliance) محسوب نمی‌شود؛ چرا که مقررات خودروهای برقی و هیبریدی شامل خودروهایی با ظرفیت کمتر از 10 سرنشین می‌شود، بنابراین هر دو مدل چهار یا پنج نفره واجد شرایط هستند. این صرفاً مسئله‌ای است که مشتری شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد.

شارژ، به زبان واقع‌بینانه

اتیوپی تقریباً 100 ایستگاه شارژ عمومی در برابر حدود 2,300+ ایستگاه مورد نیاز در سراسر کشور دارد که در آدیس آبابا متمرکز هستند. هیچ‌کدام از این دو خودرو برای سفرهای جاده‌ای طراحی نشده‌اند و ادعایی هم در این زمینه ندارند.

از نظر عملی به این معناست:

  • هر دو خودرو در طول شب با جریان AC، در خانه یا محل کار شارژ خواهند شد. مدل Bingo زمان‌های شارژ AC را بسته به تیپ خودرو 5.5، 9.5 و 12 ساعت اعلام کرده است؛ عدد 12 ساعت مربوط به نسخه 410 km است که یک شب کامل به اضافه مقداری زمان بیشتر را شامل می‌شود. شرکت BYD زمان‌های شارژ AC را برای هر تیپ Seagull منتشر نمی‌کند؛ برای دریافت این عدد برای واحد خود از ما سوال کنید.
  • قابلیت شارژ DC برای این بخش از بازار تقریباً بی‌اهمیت است. تفاوت 30 دقیقه در برابر 35 دقیقه، دلیلی برای انتخاب یکی از این دو خودرو نیست.
  • مدل Bingo با برد 203 km برای راننده‌ای که روزانه 100 km رانندگی می‌کند، تقریباً یک روز در میان نیاز به شارژ دارد، در حالی که این عدد برای Seagull با برد 405 km هر چهار روز یک‌بار است. در طول یک سال، این تفاوت نه تنها در برد، بلکه در میزان دردسر و راحتی کاربر بسیار معنادار است.

یک مزیت مشترک هر دو خودرو نسبت به هر جایگزین بنزینی این است که: موتورهای الکتریکی با افزایش ارتفاع، افت توان ندارند. آدیس آبابا در ارتفاع تقریباً 2,355 m قرار دارد و موتورهای بنزینی تنفس طبیعی با رقیق شدن هوا قدرت خود را از دست می‌دهند؛ یک قاعده کلی رایج این است که به ازای هر 300 m ارتفاع، حدود 3% افت توان رخ می‌دهد. این خودروها چنین مشکلی ندارند. در مقایسه با هاچ‌بک‌های کارکرده وارداتی که مشتریان تا دو سال پیش به دنبال آن‌ها بودند، این یک مزیت واقعی و کمتر مورد بحث است.

کدام مدل برای کدام مشتری

مدل BYD Seagull مناسب است برای:

  • خریدارانی که به دنبال یک مشخصات فنی ثابت و بدون تریم‌های ضعیف در سبد محصولات هستند
  • کمترین هزینه به ازای هر کیلومتر — شکاف بهره‌وری واقعی است و روزانه افزایش می‌یابد
  • مشتریانی که برای گارانتی طولانی‌تر به عنوان نشانه‌ای از کیفیت ساخت ارزش قائل هستند، حتی با دانستن اینکه این گارانتی در خارج از کشور قابل استفاده نیست
  • مسیرهای کوهستانی، جایی که وزن کمتر باتری برای پیمایش یکسان، کمک‌کننده است

Wuling Bingo مناسب است برای:

  • خریدارانی که به کابین جادارتر نیاز دارند — 170 میلی‌متر طول بیشتر خودرو، 60 میلی‌متر فاصله محوری بیشتر
  • خریدهای مبتنی بر قیمت که در آن هزینه تمام‌شده در مقصد محدودیت اصلی است، به شرطی که تریم 50 kW را انتخاب کنید
  • خریداران ناوگانی که می‌خواهند زمان‌های شارژ AC اعلام‌شده را برای برنامه‌ریزی شارژ در دپو در نظر بگیرند

از مدل 203 km / 41 Ps مدل Bingo برای هر مشتری که قصد خروج از شهر را دارد اجتناب کنید و اجازه ندهید در کنار واحدهای 410 km وارد ناوگان شود.

نکات سفارش و حمل و نقل

هر دو مدل فرمان چپ (LHD) هستند که الزامات LHD اتیوپی را برآورده می‌کنند و هر دو تمام‌برقی هستند، بنابراین هر دو مشمول 15% عوارض گمرکی با معافیت از مالیات بر ارزش افزوده، مالیات غیرمستقیم و عوارض اضافی می‌شوند.

خودروهای کوچک محاسبات حمل و نقل را به نفع شما تغییر می‌دهند. با طول 3780 و 3950 میلی‌متر، این‌ها کارآمدترین خودروها برای بارگیری در کانتینر هستند که ما ارسال می‌کنیم — قبل از قیمت‌گذاری برای هر واحد، ببینید چند خودرو در یک کانتینر جای می‌گیرد، زیرا هزینه حمل و نقل به ازای هر خودرو در این مدل‌ها به طور قابل توجهی کمتر از یک SUV است.

باتری LFP در هر دو مدل به این معنی است که هر دو در برابر گرما، شارژ کامل روتین و زمان طولانی توقف بین خروج از محوطه و تحویل داخلی از بندر مقصد مقاوم هستند. مسیر داخلی اتیوپی از طریق جیبوتی و کریدور آدیس آبابا-جیبوتی می‌گذرد که روزهایی را به زمان تحویل درب به درب اضافه می‌کند.

قبل از ارسال، واحد را مستند کنید — VIN، تعداد صندلی، خروجی موتور به kW، عدد CLTC، وضعیت باتری. فرمت گزارش وضعیت ما مشخص می‌کند که آن سوابق باید شامل چه مواردی باشد.

بررسی کنید که واقعاً از چه کسی خرید می‌کنید. خودروهای برقی کوچک حاشیه سود کمی دارند، که باعث می‌شود این خودروها بیشترین آسیب را از لایه‌های واسطه در هزینه تمام‌شده شما ببینند: زنجیره صادرات چگونه کار می‌کند و قبل از پرداخت چه مواردی را باید تأیید کنید.

اگر هیچ‌کدام مناسب نبود

یک کلاس بالاتر، مدل‌های Yuan UP و Yuan Plus ارتفاع شاسی‌بلند، پنج صندلی و برد حرکتی به‌مراتب بیشتری را ارائه می‌دهند. دو کلاس بالاتر، مدل Sealion 06 EV برای مشتریانی که مسافت‌های واقعی طولانی را طی می‌کنند، به برد 710 کیلومتر می‌رسد. برای حمل‌ونقل تجاری، ون‌های برقی دسته‌بندی مناسبی هستند. فهرست کامل‌تر در بررسی صادرات سال 2026 ما موجود است و واردکنندگان تازه‌کار باید ابتدا راهنمای واردات برای فروشندگان را مطالعه کنند.

صادرات هر یک از این مدل‌ها به اتیوپی

اتیوپی واردات خودروهای سواری بنزینی و دیزلی نو را در تاریخ 29 ژانویه 2024 ممنوع کرد. خودروهای برقی و هیبریدی از این ممنوعیت معاف هستند و مشمول 15% عوارض گمرکی می‌شوند، در حالی که مالیات بر ارزش افزوده، مالیات غیرمستقیم و عوارض اضافی برای آن‌ها لغو شده است، بنابراین خودروی برقی یا هیبریدی اکنون تنها راه واقع‌بینانه برای ورود به این بازار است. هر دو خودروی موجود در این صفحه دارای فرمان سمت چپ (LHD) هستند که مورد نیاز اتیوپی است و کمتر از 10 سرنشین ظرفیت دارند که مشمول این مقررات می‌شوند.

همه مسیرها از جیبوتی می‌گذرد. اتیوپی محصور در خشکی است و بیش از 90% تجارت آن از طریق بندر جیبوتی و سپس از طریق راه‌آهن آدیس‌آبابا-جیبوتی یا جاده‌ای به داخل کشور منتقل می‌شود. هیچ مسیر جایگزینی وجود ندارد، بنابراین زمان‌بندی خود را بر این اساس برنامه‌ریزی کنید.

یک نکته مهم که باید با مشتری مطرح شود: زیرساخت شارژ عمومی محدود است — حدود 100 ایستگاه در مقابل نیاز تخمینی بیش از 2,300 ایستگاه در سراسر کشور که عمدتاً در آدیس‌آبابا متمرکز هستند. اکثر مالکان از طریق شارژر AC در خانه یا محل کار خود شارژ خواهند کرد. این موضوع خریدارانی را که دارای نقطه شارژ اختصاصی هستند، نسبت به کسانی که به زیرساخت‌های عمومی متکی هستند، در اولویت قرار می‌دهد.

شرایط CIF جیبوتی برای اتیوپی در دسترس است. مدل و تعداد مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا قیمت CIF تا جیبوتی را به شما ارائه دهیم، تا بتوانید به جای محاسبه جداگانه حمل‌ونقل، بیمه و هزینه‌های تخلیه و بارگیری، یک عدد نهایی برای تحویل کالا داشته باشید. در صورت تمایل به کنترل بخش حمل‌ونقل، شرایط EXW، FCA و FOB همچنان در دسترس هستند.

👉 برای اطلاع از موجودی فعلی خودروهای برقی و هیبریدی و دریافت قیمت تمام‌شده CIF جیبوتی با ما تماس بگیرید. گفتگو با ما · قوانین کامل واردات به اتیوپی →

سوالات متداول

کدام‌یک برد حرکتی بیشتری دارد، Seagull یا Bingo؟

در بالاترین سطح هر مدل، آن‌ها عملاً برابر هستند — 405 کیلومتر بر اساس استاندارد CLTC برای Seagull در مقابل 410 کیلومتر برای Bingo. تفاوت در مدل‌های پایه است: تریم پایه Seagull دارای برد 305 کیلومتر و تریم پایه Bingo دارای برد 203 کیلومتر است.

چرا Seagull با وجود طول کمتر، از نظر پیمایش با Bingo برابری می‌کند؟

چگالی انرژی باتری. پک باتری Seagull دارای نرخ 180 Wh/kg در مقابل 121–130 Wh/kg برای Bingo است، بنابراین انرژی بیشتری به ازای هر کیلوگرم ذخیره می‌کند و خودرو در مجموع کارآمدتر است — 9.6–10.1 kWh/100 km در مقابل 10.0–11.2.

این خودروها چند صندلی دارند؟

هر دو مدل در بازار چین به عنوان خودروهای چهار نفره همولوگه شده‌اند. پیکربندی‌های صادراتی بسته به مقصد متفاوت است و برخی بازارها نسخه‌های پنج نفره دریافت می‌کنند. قبل از پرداخت، تعداد صندلی‌ها را برای واحدهای خاص خود به صورت کتبی تایید کنید.

تفاوت گارانتی در چیست؟

مدل Seagull دارای گارانتی 6 سال / 150,000 km برای کل خودرو است؛ در حالی که Bingo دارای گارانتی 3 سال / 100,000 km می‌باشد. پوشش باتری به هم نزدیک‌تر است — 6–8 سال / 150,000 km در مقابل 8 سال / 120,000 km. تمام این موارد شرایط بازار چین هستند و به طور خودکار به اتیوپی منتقل نمی‌شوند.

آیا خرید ارزان‌ترین مدل Wuling Bingo ارزش دارد؟

برای استفاده صرفاً شهری در سرعت‌های پایین، کارآمد است. ماهیت آن را درک کنید: یک موتور 30 kW / 41 Ps، پیمایش 203 km طبق استاندارد CLTC و حداکثر سرعت 100 km/h. این خودرو نسخه باتری کوچک‌تر مدل 410 km نیست، بلکه خودرویی کندتر است. آن را در ناوگان خود با واحدهای 50 kW ترکیب نکنید.

آیا هر دو خودرو قابلیت شارژ سریع دارند؟

هر دو مدل برای شارژ 30–80% در حدود نیم ساعت با جریان DC رتبه‌بندی شده‌اند — 30 دقیقه برای Seagull و 35 دقیقه برای Bingo. در اتیوپی این موضوع تقریباً بی‌اهمیت است: با وجود حدود 100 ایستگاه عمومی در سراسر کشور، هر دو خودرو معمولاً شبانه با جریان AC شارژ خواهند شد.

آیا این خودروها مشمول معافیت‌های مالیاتی خودروهای برقی اتیوپی می‌شوند؟

بله. هر دو خودرو تمام‌برقی، فرمان‌چپ (LHD) و دارای کمتر از 10 سرنشین هستند، بنابراین هر دو مشمول 15% حقوق گمرکی به همراه معافیت از مالیات بر ارزش افزوده، مالیات غیرمستقیم و عوارض اضافی تحت مقرراتی هستند که جایگزین ممنوعیت واردات خودروهای سواری بنزینی و دیزلی شده است.

کدام یک برای خدمات تاکسی اینترنتی در آدیس آبابا بهتر است؟

هیچ‌کدام با چهار صندلی ایده‌آل نیستند — ابتدا تایید کنید که آیا نسخه‌های صادراتی پنج نفره برای سفارش شما موجود است یا خیر. از بین این دو، موتور 55 kW ثابت در تمام تیپ‌های Seagull و مصرف کمتر، آن را به گزینه بهتری برای ناوگان تبدیل می‌کند؛ کابین بزرگ‌تر Bingo تنها در صورتی که مشکل تعداد صندلی حل شود، به عنوان یک مزیت مطرح است.

در سفارش خود چه مواردی را باید مشخص کنم؟

توان موتور به kW، عدد پیمایش CLTC، تعداد صندلی و شرایط گارانتی باتری مطابق با بازار مقصد. برای Bingo، استعلام قیمتی که فاقد توان موتور و پیمایش باشد، قابل استفاده نیست — چرا که پیمایش این مدل تحت یک نام واحد، از 203 km تا 410 km متغیر است.

WhatsAppTelegramایمیل↑بالا