Zeekr 9X
Zeekr 8Xپاسخ کوتاه: خودروی Zeekr 9X مدل پرچمدار بزرگتر و مرتفعتر است — با طول 5,239 میلیمتر، فاصله محوری 3,169 میلیمتر، ارتفاع از زمین 200–208 میلیمتر و قیمت 465,900 تا 599,900 CNY. مدل Zeekr 8X به میزان 139 میلیمتر کوتاهتر است، ارتفاع آن از زمین 171 میلیمتر بوده، فضای بار بیشتری دارد و قیمت پایه آن 109,100 CNY ارزانتر و برابر با 356,800 CNY است. هر دو خودرو از موتور 2.0 لیتری توربو و سیستم پلاگین هیبرید 900V یکسانی بهره میبرند. نکته مهمی که اکثر سایتهای مشخصات فنی اشتباه گزارش میکنند: مدل 8X خودروی سریعتری نیست. تنها یکی از هفت تیپ این خودرو شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 2.96 ثانیه ثبت میکند، در حالی که شش تیپ دیگر به 3.7 ثانیه زمان نیاز دارند که از نسخههای سریع 9X با شتاب 3.1 ثانیه کندتر است.
این صفحه تمامی تیپهای هر دو خودرو را بر اساس اعدادی که یک فروشنده در زمان سفارش به آنها استناد میکند، مقایسه میکند: ابعاد کامل، پیمایش به تفکیک باتری، وزن خالص و قیمتهای راهنمای چینی. سپس به بخشی میپردازد که سایتهای مشخصات فنی از آن غافل میشوند: تغییرات هنگام صادرات خودرو.
پاسخهای سریع
- کدام بزرگتر است؟ مدل 9X، با 139 میلیمتر طول بیشتر و 100 میلیمتر فاصله محوری بیشتر.
- کدام واقعاً سریعتر است؟ مدل 8X 曜影 با 2.96 ثانیه، اما این مربوط به تیپ فول با قیمت 500,800 CNY است. اگر تیپهای مشابه را مقایسه کنید، عملکرد هر دو تقریباً یکسان است.
- کدام فضای بار بیشتری دارد؟ مدل 8X: با 1,133 لیتر در مقابل 470 لیتر برای مدل 9X ششنفره.
- کدام مسافت بیشتری را طی میکند؟ مدل 8X، در هر دو مورد — تا 410 کیلومتر پیمایش الکتریکی CLTC و 1,416 کیلومتر پیمایش ترکیبی.
- کدام برای جادههای ناهموار مناسبتر است؟ مدل 9X، با ارتفاع 200–208 میلیمتر از زمین به همراه سیستم تعلیق بادی، در مقابل ارتفاع ثابت 171 میلیمتری در مدل 8X.
مقایسه Zeekr 8X و 9X: قیمت و تیپبندی
هیچکدام از این خودروها تنها با یک مشخصات فنی عرضه نمیشوند. مدل 8X در آوریل 2026 با هفت تیپ در چین عرضه شد؛ مدل 9X در سپتامبر 2025 به عنوان یک خودروی ششنفره وارد بازار شد و در ژوئیه 2026 یک خط تولید پنجنفره نیز به آن اضافه گردید. قیمتهای راهنمای چینی:
| تیپ Zeekr 8X (2026) | باتری | موتورها | قیمت راهنما |
|---|---|---|---|
| Max 55 kWh | 55 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 356,800 |
| Max 70 kWh | 70 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 371,800 |
| Ultra 55 kWh | 55 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 376,800 |
| Ultra 70 kWh | 70 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 391,800 |
| Ultra+ 55 kWh | 55 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 411,800 |
| Ultra+ 70 kWh | 70 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 426,800 |
| 曜影 (Yaoying) 70 kWh | 70 kWh | سهگانه، 1,030 kW | CNY 500,800 |
| تیپ Zeekr 9X | صندلیها | باتری | موتورها | قیمت راهنما |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Max 55 kWh | 6 | 55 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 465,900 |
| 2025 Ultra 55 kWh | 6 | 55 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 485,900 |
| 2025 Ultra 70 kWh | 6 | 70 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 500,900 |
| 2025 Hyper 70 kWh | 6 | 70 kWh | سهگانه، 1,030 kW | CNY 559,900 |
| 2025 曜黑 70 kWh | 6 | 70 kWh | سهگانه، 1,030 kW | CNY 599,900 |
| 2026 Ultra 55 kWh | 5 | 55 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 471,900 |
| 2026 Ultra 70 kWh | 5 | 70 kWh | دوگانه، 660 kW | CNY 486,900 |
| 2026 Hyper 70 kWh | 5 | 70 kWh | سهگانه، 1,030 kW | CNY 545,900 |
| 2026 曜黑 70 kWh | 5 | 70 kWh | سهگانه، 1,030 kW | CNY 585,900 |
دو نکته از این جدول استخراج میشود که قیمت پایه «شروع از» آن را پنهان میکند. ارزانترین مدل 9X ششنفره است، بنابراین اگر قیمت 9X را از CNY 465,900 و مدل پنجنفره 9X را از CNY 471,900 اعلام کنید، به نظر میرسد مدل پنجنفره گرانتر است. اما در تیپهای مشابه، اینطور نیست: در هر سطح تجهیزاتی، مدل پنجنفره دقیقاً CNY 14,000 ارزانتر از معادل ششنفره خود است. همچنین اختلاف قیمت CNY 144,000 بین ارزانترین و گرانترین مدل 8X، صرف موتورها و حسگرها میشود، نه ابعاد؛ چرا که طول تمام مدلهای 8X یکسان است.
قیمتهای راهنما، قیمت نهایی معامله نیستند و قیمت تمامشده در مقصد نیز متفاوت است. اگر این جدول برای شما ناآشنا است، راهنمای ما درباره نامگذاری مدلهای چینی، نامهای صادراتی و سطوح تجهیزات توضیح میدهد که چگونه عناوین تیپهای چینی با نشانهای صادراتی مطابقت دارند یا ندارند.
ابعاد Zeekr 8X در مقایسه با 9X
این مقایسهای است که اکثر خریداران به دنبال آن هستند، بنابراین در اینجا به جای سه عدد کلی، جزئیات کامل آن ارائه شده است.
| ابعاد | Zeekr 8X | Zeekr 9X |
|---|---|---|
| طول | 5,100 mm (5,108 mm در مدل 曜影) | 5,239 mm |
| عرض | 1,998 mm (2,026 mm در مدل 曜影) | 2,019–2,029 mm |
| ارتفاع | 1,780 mm | 1,819 mm |
| فاصله بین دو محور | 3,069 mm | 3,169 mm |
| عرض محور جلو | 1,732–1,738 mm | 1,725–1,734 mm |
| عرض محور عقب | 1,745–1,758 mm | 1,739–1,748 mm |
| فاصله از زمین | 171 mm (180 mm در مدل 曜影) | 200–208 mm |
| حجم صندوق عقب | 1,133–2,200 L | 470–2,148 L (6 نفره) 1,050–1,082 تا 2,441–2,473 L (5 نفره) |
| باک سوخت | 55 L | 50 L |
| وزن خالص | 2,660–2,870 kg | 2,840–3,150 kg |
| تایرها | 255/55 R20 · 255/50 R21 · 275/40 R22 | 255/60 R20 · 275/50 R21 · 285/45 R22 |
| بدنه | شاسیبلند 5 درب، یکپارچه | شاسیبلند 5 درب، یکپارچه |
با بررسی این جدول، تفاوت این دو خودرو در سه بخش کلیدی مشخص میشود.
فاصله از زمین، فاکتور اصلی است. تفاوت 171 میلیمتری در برابر 208 میلیمتری، یک شکاف 37 میلیمتری ایجاد میکند که مرز بین خودرویی است که از جادههای فرعی ناهموار عبور میکند و خودرویی که در همان مسیر کف آن به زمین برخورد میکند. مدل 9X همچنین به سیستم تعلیق بادی دو محفظهای با دامنه حرکت کلی 110 میلیمتر مجهز است که ارتفاع آن را تا 288 میلیمتر افزایش میدهد و میتواند در حدود هفت ثانیه، 30 میلیمتر بالا بیاید. ارتفاع 171 میلیمتری مدل 8X ثابت است. برای خریداران در غرب آفریقا، آسیای مرکزی و منطقه آند، این ویژگی اهمیت بیشتری نسبت به توان 1,030 kW دارد و این همان نکتهای است که در هیچ مقایسه انگلیسیزبانی از این دو خودرو به آن اشاره نشده است.
فضای بار در جهت مخالف عمل میکند. مدل 9X ششنفره، 470 لیتر فضا در پشت ردیف سوم خود ارائه میدهد. مدل 8X با 1,133 لیتر فضا، بیش از دو برابر ظرفیت دارد، زیرا ردیف سومی وجود ندارد که فضا را اشغال کند. با خواباندن صندلیها، ظرفیتها به هم نزدیک میشوند: 2,200 لیتر برای 8X در مقابل 2,148 لیتر برای 9X. بنابراین مزیت 9X در تعداد صندلیهاست، نه حجم بار؛ و به محض انتخاب مدل 9X پنجنفره، فضای بار به 1,050–1,082 لیتر میرسد و این اختلاف به حدود 60 لیتر کاهش مییابد.
وزن، هزینههای حملونقل شما را تعیین میکند. مدل 9X با وزن 3,150 کیلوگرم، 490 کیلوگرم سنگینتر از مدل پایه 8X است و خودروهای سنگین، ظرفیت بارگیری کانتینر و تعرفههای خطوط RoRo را تغییر میدهند. اگر در حال محاسبه هزینههای بارگیری ترکیبی هستید، راهنمای ما درباره تعداد خودروهای قابل بارگیری در کانتینر 40HC محدودیتهای واقعی را بررسی کرده و مقاله حمل خودرو از چین به بنادر آفریقا گزینههای مسیر را پوشش میدهد.
قوای محرکه: موتور یکسان، تعداد موتور متفاوت
هر دو خودرو از پیشرانه یکسان DHE20-PFZ با حجم 1,974 سیسی چهار سیلندر خطی توربوشارژ بهره میبرند که دارای توان 205 kW (279 PS) و گشتاور 410 N·m در دور موتور 2,000 تا 4,500 دور در دقیقه است و با سیستم تزریق مستقیم سوخت، به یک گیربکس هیبریدی اختصاصی تکسرعته متصل شده است. موتور احتراقی در اینجا نقش ژنراتور و کمککننده به سرعت جادهای را ایفا میکند و پیشرانه اصلی نیست. هر دو مدل از طریق موتورهای الکتریکی دارای سیستم چهارچرخ محرک هستند و از تعلیق جناغی دوبل در جلو، چنداتصالی در عقب و دیسکهای خنکشونده در هر چهار چرخ استفاده میکنند.
تفاوت اصلی در تعداد موتورهای الکتریکی نصبشده روی آنهاست:
| دو موتوره | سه موتوره | |
|---|---|---|
| توان ترکیبی | 660 kW | 1,030 kW |
| گشتاور ترکیبی | 935 N·m | 1,410 N·m |
| تیپهای 8X | شش از هفت | فقط 曜影 |
| تیپهای 9X | Max, Ultra | Hyper, 曜黑 |
| شتاب 0–100 کیلومتر بر ساعت 8X | 3.7 s | 2.96 s |
| شتاب 0–100 کیلومتر بر ساعت 9X | 3.9–4.2 s | 3.1 s |
| حداکثر سرعت | 8X 220 km/h · 9X 240 km/h | 8X 230 km/h · 9X 240 km/h |
چیدمان سه موتوره در 9X شامل یک موتور 290 kW روی محور جلو و یک موتور 370 kW روی هر یک از چرخهای عقب است. این موضوع باعث میشود ادعای رایج مبنی بر اینکه «8X سریعتر از 9X است» تنها در محدودترین حالت درست باشد: یک تیپ خاص از 8X با قیمت 500,800 CNY، مدل 9X را با اختلاف 0.14 ثانیه شکست میدهد. اگر تیپ Ultra 8X را که تیپ پرفروش است سفارش دهید، خودرویی با شتاب 3.7 ثانیه در برابر 9X Hyper با شتاب 3.1 ثانیه قرار میگیرد. هر کسی که بر اساس شتاب فروش انجام میدهد، باید به جای مدل، تیپ دقیق را ذکر کند.
همچنین توجه داشته باشید که 9X با وجود سنگینتر بودن، در تمامی موارد 20 کیلومتر بر ساعت سرعت نهایی بیشتری دارد و Zeekr اعلام کرده که مدل سه موتوره 9X در صورت تخلیه باتری، حدود 0.2 ثانیه در شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت افت عملکرد دارد؛ این یادآوری است که ارقام عملکردی PHEV بر اساس شارژ کامل باتری محاسبه میشوند.
باتری، پیمایش و شارژ
هر دو خودرو از دو پک باتری NMC یکسان با ظرفیتهای 55.1 kWh و 70 kWh بر روی معماری 900V بهره میبرند که با شارژ سریع 6C، در صورت وجود زیرساخت مناسب، شارژ 20 تا 80 درصد را در حدود نه دقیقه انجام میدهد. گارانتی در چین برای خودرو شش سال یا 150,000 کیلومتر است و باتری بدون محدودیت سال یا مسافت تحت پوشش قرار دارد.
| تیپ | باتری | پیمایش برقی CLTC | پیمایش ترکیبی CLTC |
|---|---|---|---|
| 8X Max / Ultra / Ultra+ 55 kWh | 55 kWh | 318–320 km | 1,357–1,362 km |
| 8X Max / Ultra / Ultra+ 70 kWh | 70 kWh | 410 km | 1,416 km |
| 8X 曜影 | 70 kWh | 330 km | 1,210 km |
| 9X Max 55 kWh | 55 kWh | 300 km | 1,200 km |
| 9X Ultra 55 kWh | 55 kWh | 288 km | 1,160 km |
| 9X Ultra 70 kWh | 70 kWh | 380 km | 1,250 km |
| 9X Hyper / 曜黑 | 70 kWh | 355 km | 1,165 km |
به واحدها در اینجا دقت کنید، زیرا اینجاست که مقایسههای منتشر شده دچار اشتباه میشوند. ارقام 256 کیلومتر و 328 کیلومتر به طور گسترده برای مدل 8X منتشر میشوند — اینها مربوط به استاندارد WLTC هستند. در چرخه CLTC چین، همین خودرو بین 318 تا 410 کیلومتر رتبهبندی شده است. اگر استاندارد اشتباه را به مشتری اعلام کنید، در واقع 25 درصد برد حرکتی بیشتری نسبت به آنچه در تاییدیه نهایی خودرو تحویل میدهید، وعده دادهاید. CLTC یک چرخه خوشبینانه است؛ هر دو را به عنوان اعداد مقایسهای در نظر بگیرید، نه به عنوان عملکرد واقعی یک خودروی پر از سرنشین در دمای 35 درجه سانتیگراد.
جایی که 8X واقعاً برتری دارد، مسافت کل است. مدل 8X با باتری 70 kWh دارای گواهی مسافت ترکیبی 1,416 کیلومتر در مقابل 1,250 کیلومتر برای مدل معادل 9X است. این خودرو 5 لیتر سوخت بیشتر حمل میکند و آیرودینامیک بهتری دارد. برای بازاری با زیرساخت شارژ ضعیف، ساختار پلاگین هیبرید نقطه قوت اصلی است: هیچکدام از این دو خودرو مشتری را در صورت اتمام شارژ باتری سرگردان نمیکنند، به همین دلیل است که خودروهای PHEV همچنان در مقایسه با خودروهای تمام برقی (EV) در آفریقا و آمریکای لاتین عملکرد بهتری دارند. ما این منطق را با جزئیات بیشتر در خودروهای هیبریدی از چین به نیجریه و در کل این بخش در برترین شاسیبلندها و خودروهای برقی چینی برای صادرات در سال 2026 بررسی کردهایم.
یک نکته مهم در مورد ارقام مصرف سوخت که مشاهده میکنید، یعنی 0.31 تا 0.44 لیتر در 100 کیلومتر وجود دارد. اینها اعداد مربوط به گواهینامه هستند که با باتری کاملاً پر گرفته شدهاند. آنها آزمون را توصیف میکنند، نه خودرو را. اگر هر کدام از این خودروها را با باتری خالی برانید، در واقع در حال راندن یک شاسیبلند 2.7 تا 3.1 تنی با یک موتور 2.0 لیتری هستید.
صندلیها: مدل 9X دارای پیکربندیهای مختلف است، اما 8X خیر
مدل 9X در سپتامبر 2025 به عنوان یک خودروی ششنفره سه ردیفه با چیدمان 2+2+2 عرضه شد که دارای بلندگوهای داخلی در پشتسریهای جلو و قابلیت خواباندن صندلیها به حالت جاذبه صفر با زیرپاییهای تاشو در ردیف دوم است. یک نسخه پنجنفره نیز در ژوئیه 2026 به دنبال آن آمد. تمام تیپهای 8X در پیکربندی فعلی چین، پنجنفره هستند.
ارقام فضای بار این تفاوت را کاملاً آشکار میکند: 470 لیتر پشت ردیف سوم و 1,050 تا 1,082 لیتر بدون آن. آن 580 لیتر، هزینه واقعی ردیف سوم است و قیمت آن در تمام تیپهای مشابه، 14,000 CNY ثابت است. اینکه کدام یک را سفارش دهید، یک مسئله مربوط به بازار است — مدلهای ششنفره در بازارهای خانوادگی و خدمات تشریفاتی فروش میروند، در حالی که مدلهای پنجنفره برای خریدارانی است که نشان پرچمدار و فضای بار بیشتر را میخواهند. ما دو چیدمان 9X را به طور کامل در مقایسه Zeekr 9X پنجنفره در مقابل ششنفره بررسی کردهایم، که شامل مواردی است که بین آنها یکسان باقی میماند. همین مقایسه برای Lynk & Co 900 نتایج متفاوتی دارد.
کابین و سیستمهای کمکی راننده
هر دو خودرو از یک نمایشگر مرکزی 16 اینچی با تراشه Qualcomm Snapdragon 8295، اتصال 5G و سیستم کمکراننده G-Pilot شرکت Zeekr بهره میبرند. تفاوت تیپها در تعداد حسگرها نهفته است. مدلهای پایه هر دو خودرو به سیستم H7 مجهز هستند: یک لایدار (LiDAR) سقفی، پنج رادار موج میلیمتری، دوازده حسگر اولتراسونیک، ده تا یازده دوربین و یک پردازنده Nvidia Drive Thor-U. مدلهای 9X Hyper و 曜黑، و همچنین 8X 曜影، به سیستم H9 ارتقا یافتهاند که شامل پنج لایدار، سیزده دوربین و دو تراشه Thor-U با توان پردازشی 1,400 TOPS است. Zeekr سیستم H9 را آماده برای سطح L3 معرفی میکند.
مدل 9X همچنین دارای مشخصات ساختاری است که در 8X تبلیغ نمیشود: 91 درصد شاسی از فولاد با مقاومت بالا و آلومینیوم ساخته شده، ده تیرک با استحکام کششی بیش از 2,000 MPa و سختی پیچشی 41,600 N·m بر درجه. این مدل از زمان عرضه در سپتامبر 2025، تعداد 18,980 دستگاه در چین فروخته است.
برای صادرات، بسته کمکراننده را به عنوان یک تصمیم پیکربندی با پیامدهای خاص در نظر بگیرید، نه صرفاً یک لیست از ویژگیها. بسیاری از بازارها مقررات متفاوتی برای خودروهای مجهز به لایدار و فرکانسهای راداری دارند و خودرویی که برای چین همولوگه شده، لزوماً در سایر نقاط جهان منطبق با استانداردها نیست.
هنگام صادرات چه تغییراتی رخ میدهد
مشخصات فنی نیمی از فروش را تعیین میکنند. این موارد نیمی دیگر را مشخص میکنند.
- هر دو موتور برای بنزین 95 RON طراحی شدهاند. در بسیاری از مناطق غرب آفریقا، بنزین 91 یا 93 RON به صورت استاندارد عرضه میشود. این یک پرسش جدی برای استقرار یک موتور توربو با تزریق مستقیم و بازده حرارتی 46 درصد است، نه یک نکته حاشیهای. پیش از نهایی کردن سفارش کانتینر، از در دسترس بودن سوخت مناسب در بازار مقصد اطمینان حاصل کنید.
- هر دو خودرو دارای گواهی استاندارد China VI هستند. در صورتی که مقصد شما استانداردهای آلایندگی خاص خود را داشته باشد، گواهی فعلی شما لزوماً گواهی مورد نیاز نخواهد بود.
- این خودروها PHEV با باتریهای بزرگ هستند. قوانین حملونقل باتریهای لیتیومی، نه قوانین خودرویی، نحوه حمل آنها را تعیین میکنند. فرآیند مستندسازی برای این خودروها طولانیتر از یک شاسیبلند بنزینی است، بنابراین از زمان ثبت سفارش، نه زمان تولید خودرو، اقدام به تهیه مدارک کنید.
- هر دو مدلهای جدیدی هستند. مدل 8X از آوریل 2026 و مدل 9X از سپتامبر 2025 در بازار عرضه شدهاند، بنابراین سهمیه صادرات محدود است و تأمین واحدها میتواند از انتخاب تیپ اهمیت بیشتری داشته باشد.
- گارانتی بینالمللی نیست. گارانتی شش ساله/150,000 کیلومتر چین، یک شرط مختص بازار داخلی است. شرایط گارانتی در مقصد شما به وجود یا عدم وجود نمایندگی رسمی Zeekr در آن کشور بستگی دارد.
- سال مدل را با تاریخ ساخت تطبیق دهید. برچسب سال مدل چینی و ماه واقعی تولید معمولاً با هم مطابقت ندارند و محدودیتهای سنی در مقصد بر اساس تاریخ ساخت محاسبه میشوند. هفت تله در واردات خودروهای کارکرده از چین ما، نحوه خواندن VIN برای حل این مشکل را توضیح میدهد.
شرکت Hanvia Motors تمامی مراحل را به صورت کامل مدیریت میکند: تأمین پیکربندی دقیق Zeekr، بازرسی و گزارش وضعیت، اسناد صادراتی و حملونقل از بندر Tianjin و بندر زمینی Khorgos به آفریقا، خاورمیانه، آسیای مرکزی و آمریکای لاتین. بندر مقصد و تیپ خودروی مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت، موجودی، قیمت نهایی FOB یا CIF و زمانبندی تحویل را به شما اعلام کنیم. صفحات سفارش: Zeekr 8X برای صادرات و Zeekr 9X برای صادرات.
کدام مدل را سفارش دهیم؟
مدل 9X را سفارش دهید زمانی که مقصد به دنبال ابهت حداکثری و سه ردیف صندلی است، یا زمانی که جادهها به قدری ناهموار هستند که ارتفاع 208 mm و سیستم تعلیق بادی ارزش خود را نشان میدهند، و یا زمانی که خریدار یک شرکت خدمات حملونقل با راننده است که از ردیف دوم با قابلیت جاذبه صفر استفاده خواهد کرد. این خودرو در نقطه ورود، CNY 109,100 گرانتر بوده و هزینه حملونقل آن نیز به دلیل وزن بیشتر، بالاتر است.
مدل 8X را سفارش دهید زمانی که مشتری خواهان فناوری Zeekr با هزینه تمامشده به مراتب کمتر است، یا زمانی که حجم صندوق بار از تعداد صندلی اهمیت بیشتری دارد، و یا زمانی که وضعیت جادهها و فضای پارک در بازار هدف، استفاده از یک خودروی 5,239 mm را دشوار میکند. تیپ 70 kWh Ultra با قیمت CNY 391,800 از نظر تجاری برای اکثر واردکنندگان منطقیترین گزینه است: 410 km برد الکتریکی، 1,416 km برد ترکیبی و شتاب 3.7 s، که CNY 74,100 ارزانتر از ارزانترین مدل 9X است.
مدلهای 曜影 یا 曜黑 را سفارش دهید تنها زمانی که خریدار قطعی برای آنها دارید. پرچمداران سه موتوره با قیمتهای CNY 500,800 و 599,900 در اکثر مقاصد صادراتی بازار محدودی دارند و احتمال دپو شدن این تیپها در انبار بیشتر است.
اگر برند Zeekr یک پله بالاتر از سطح خرید مشتریان شماست، همین استدلال برای مدلهای پایینتر نیز صدق میکند. مقایسههای ما را در مورد BYD Qin PLUS DM-i و Seal 05 DM-i، Jetour T2 1.5T و 2.0T، و Audi A3 و Q3، یا بخش اقتصادی بازار خودروهای برقی با BYD Seagull مشاهده کنید. سایر صفحات سفارش که ارزش بررسی دارند: Lynk & Co 900، Lynk & Co 06، Geely Coolray و Audi A3.
صادرات هر یک از این مدلها به اتیوپی
اتیوپی در تاریخ 29 ژانویه 2024 واردات خودروهای سواری بنزینی و دیزلی جدید را ممنوع کرد. خودروهای برقی و هیبریدی از این ممنوعیت معاف هستند و مشمول 15% عوارض گمرکی میشوند، در حالی که مالیات بر ارزش افزوده، مالیات غیرمستقیم و عوارض اضافی برای آنها لغو شده است؛ بنابراین، در حال حاضر خودروهای برقی یا هیبریدی تنها راه واقعبینانه برای ورود به این بازار هستند. هر دو خودروی موجود در این صفحه دارای فرمان سمت چپ (LHD) هستند که از الزامات اتیوپی است و ظرفیت کمتر از 10 سرنشین دارند که مشمول این مقررات میشوند.
همه مسیرها از جیبوتی میگذرد. اتیوپی کشوری محصور در خشکی است و بیش از 90% تجارت آن از طریق بندر جیبوتی و سپس از طریق راهآهن آدیس آبابا-جیبوتی یا جاده انجام میشود. هیچ مسیر جایگزینی وجود ندارد، بنابراین زمانبندی خود را بر این اساس برنامهریزی کنید.
یک نکته مهم که باید با مشتری در میان بگذارید: زیرساخت شارژ عمومی محدود است؛ حدود 100 ایستگاه در مقابل نیاز تخمینی بیش از 2,300 ایستگاه در سراسر کشور که عمدتاً در آدیس آبابا متمرکز هستند. اکثر مالکان از شارژر AC در خانه یا محل کار استفاده خواهند کرد. این موضوع خریدارانی را که دارای نقطه شارژ اختصاصی هستند، نسبت به کسانی که به زیرساختهای عمومی متکیاند، در اولویت قرار میدهد.
خدمات CIF جیبوتی برای اتیوپی در دسترس است. مدل و تعداد مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا قیمت CIF تا جیبوتی را به شما ارائه دهیم؛ به این ترتیب به جای محاسبه جداگانه هزینه حملونقل، بیمه و جابهجایی، یک قیمت نهایی تحویلگرفته خواهید داشت. اگر ترجیح میدهید کنترل بخش حملونقل را در دست داشته باشید، شرایط EXW، FCA و FOB همچنان در دسترس هستند.
👉 برای اطلاع از موجودی فعلی خودروهای برقی و هیبریدی و دریافت استعلام قیمت CIF تحویل در جیبوتی با ما تماس بگیرید. با ما صحبت کنید · قوانین کامل واردات به اتیوپی →
سوالات متداول
کدامیک بزرگتر است، Zeekr 8X یا 9X؟
مدل 9X. طول این خودرو 5,239 میلیمتر با فاصله محوری 3,169 میلیمتر و ارتفاع 1,819 میلیمتر است، در حالی که ابعاد 8X به ترتیب 5,100 میلیمتر، 3,069 میلیمتر و 1,780 میلیمتر میباشد. همچنین مدل 9X در بالاترین تیپ خود با وزن 3,150 کیلوگرم، 490 کیلوگرم سنگینتر از وزن 2,660 کیلوگرمی مدل پایه 8X است.
آیا Zeekr 8X سریعتر از 9X است؟
فقط در بالاترین تیپ خود. مدل 8X 曜影 شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 2.96 ثانیه طی میکند که کمی سریعتر از مدلهای 9X Hyper و 曜黑 با زمان 3.1 ثانیه است. اما شش تیپ از هفت تیپ 8X خودروهای دو موتوره با شتاب 3.7 ثانیه هستند که از نسخههای سریع 9X کندتر محسوب میشوند. همچنین 9X با حداکثر سرعت 240 کیلومتر بر ساعت، نسبت به اکثر تیپهای 8X با حداکثر سرعت 220 کیلومتر بر ساعت، برتری دارد.
آیا Zeekr 8X و 9X تمامبرقی هستند؟
خیر. هر دو خودرو پلاگین هیبریدی هستند. آنها از یک موتور 2.0 لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت 205 کیلووات در کنار موتورهای الکتریکی با معماری 900 ولت بهره میبرند و در حالتهای تمامبرقی، افزایشدهنده برد (Range-extender) یا هیبریدی کار میکنند. این ویژگی آنها را در بازارهایی که فاقد شبکه شارژ متراکم هستند، جایی که فروش خودروهای تمامبرقی دشوارتر است، به گزینهای مناسب تبدیل میکند.
برد الکتریکی آنها چقدر است؟
در چرخه CLTC چین، مدل 8X با پک باتری 55 kWh دارای برد 318–320 km و با پک 70 kWh دارای برد 410 km است که در نسخه سه موتوره 曜影 به 330 km کاهش مییابد. مدل 9X با باتری 55 kWh دارای برد 288–300 km و با باتری 70 kWh دارای برد 355–380 km است. ارقام 256 و 328 km که گاهی برای 8X ذکر میشوند، مربوط به استاندارد WLTC هستند، نه CLTC.
قیمت Zeekr 8X و 9X در چین چقدر است؟
قیمتهای راهنمای چینی برای هفت تیپ 8X از 356,800 تا 500,800 CNY و برای مدل 9X ششنفره از 465,900 تا 599,900 CNY متغیر است، در حالی که قیمت نسخه پنجنفره 9X بین 471,900 تا 585,900 CNY قرار دارد. قیمتهای راهنما، قیمت نهایی معامله نیستند و هزینه تمامشده در مقصد به بندر، عوارض و حملونقل بستگی دارد.
مدل Zeekr 9X چند صندلی دارد؟
هر دو چیدمان موجود هستند. مدل 9X در سپتامبر 2025 به عنوان یک خودروی ششنفره سه ردیفه با آرایش 2+2+2 عرضه شد و یک خط تولید پنجنفره نیز در ژوئیه 2026 اضافه گردید. نسخه پنجنفره در هر تیپ مشابه، 14,000 CNY ارزانتر است و 1,050–1,082 لیتر فضای بار ارائه میدهد، در حالی که این فضا در پشت ردیف سوم مدل ششنفره 470 لیتر است. تمام تیپهای فعلی 8X پنجنفره بوده و دارای صندوق عقب 1,133 لیتری هستند.
آیا میتوانم Zeekr 8X یا 9X را به آفریقا، خاورمیانه یا آمریکای لاتین وارد کنم؟
بله. Hanvia Motors خودروهای جدید چینی، از جمله Zeekr را به این مناطق صادر میکند. هر دو مدل بر اساس پیکربندی سفارش داده میشوند و از موجودی انبار برداشته نمیشوند؛ بنابراین بندر مقصد و تیپ مورد نظر خود را ارسال کنید تا ما در دسترس بودن، قیمتگذاری و حملونقل را تأیید کنیم. توجه داشته باشید که هر دو موتور برای سوخت 95 RON مشخص شدهاند که لازم است پیش از سفارش، با تأمین سوخت محلی خود مطابقت دهید.
آیا به دنبال تأمین Zeekr یا سایر خودروهای انرژی نو چینی هستید؟ مطالب بعدی را بخوانید: نحوه واردات خودرو از چین — راهنمای 2026 برای فروشندگان، چه کسی واقعاً به شما خودروی چینی میفروشد، و چگونه یک شرکت صادرات خودروی چینی را اعتبارسنجی کنیم.